MPlus kompaniyasi bilan hamkorlik masalalari muhokama qilindi
Raqamli texnologiyalar vaziri Sherzod Shermatov MPlus kompaniyasining Bosh operatsion direktori Hakan Saran bilan uchrashuv o‘tkazdi.
Uchrashuv davomida MPlusning O‘zbekistonda ofisini ochish va shu yerdan rus, arab va yevropa mamlakatlari mijozlariga xizmat ko‘rsatishni yo‘lga qo‘yish masalalariga e’tibor qaratildi.
MPlus kompaniyasi yaqin kelajakda O‘zbekistonda call-markaz agentlari uchun 60 kishidan 600 kishigacha bo‘lgan loyihani yo‘lga qo‘yishni rejalashtirmoqda.
Kompaniya bugungi kunda aloqa markazlari, axborot texnologiyalari va boshqa yo‘nalishlarda mintaqaviy va global mijozlarni qo‘llab-quvvatlab keladi.
MPlus raqobatbardosh narxlarda samarali, yuqori sifatli xizmat ko‘rsatish va zamonaviy texnologiyalar bilan xavfsiz IT infratuzilmasini ta’minlashga keskin e’tibor qaratgan holda o‘z hamkorlariga kengayish va moslashuvchanlik imkoniyatini taqdim etadi.

"Issues of Cooperation with Company MPlus were Discussed"
Sherzod Shermatov, the Minister of Digital Technologies, conducted a meeting with Hakan Saran, the Chief Operating Officer of Croatia based company MPlus
In the meeting, both parties focused on the potential opening of an MPlus office in Uzbekistan and the provision of services to clients from Russian, Arab, and European countries.
MPlus is aiming to initiate a project in Uzbekistan for call center agents, with the scale ranging from 60 to 600 individuals in the near future.
Currently, the company assists both regional and international clients across communication centers, information technology, and additional sectors.
MPlus delivers to its partners both expansion and flexibility, emphasizing the delivery of effective, superior service at affordable rates and reliable IT infrastructure equipped with modern technologies.